Режим работы: :
ПН - ПТ: с 9:00 до 21:00
         ВС: с 9:00 до 18:00

Категорії

Про нас

ТМ Vitals

Для дому, для роботи, для життя

Вже 25 років ТМ Vitals представляє свою продукцію: електроінструменти, будівельну та садово-паркову техніку, зварювальне обладнання, промислові обігрівачі. У нашому асортименті понад 5000 товарних позицій і ми продовжуємо працювати над новими проектами, а також вдосконаленням існуючих моделей.

Наша мета – забезпечити вас надійною сучасною технікою, незалежно від того любитель ви чи професіонал. Першим ми з радістю запропонуємо інструменти серії Master, а для більш просунутих користувачів – серію Professional, розроблену спеціально для умов максимального навантаження. У нас ви знайдете те обладнання, яке буде відповідати вашому рівню майстерності і підходити під виконання поставленого завдання.

Потужні і продуктивні інструменти ТМ Vitals завоювали довіру величезної кількості людей своєю надійністю і ергономічністю, тривалим терміном експлуатації і зручністю у використанні.

Крім того, ТМ Vitals надає один з найбільших термінів гарантійного обслуговування для продукції побутового та будівельного призначення. А для того, щоб бути ближче до наших клієнтів і для їх комфорту, ми відкрили сервісні центри по всій території України. Інструменти ТМ Vitals – для надійної роботи в задоволення!

Дізнайтеся більше про нашу продукцію на YouTube-каналі ТМ Vitals.

Чому клієнти обирають Vitals ™?

картинка
Контроль якості комплектуючих здійснюється нами постійно.

Ми випускаємо на ринок лише доопрацьовану продукцію, яка не підведе вас і ваших близьких.

repair
Науково-дослідні розробки дають змогу розширювати асортимент продукції.

Завдяки цьому наші клієнти отримують можливість вибору.

wrench

Своєчасне сервісне обслуговування дає змогу нашим клієнтам не хвилюватися про поломки.

hand

Адекватна цінова політика завжди радувала наших клієнтів. У нас можна обрати якісний інструмент, який залишить ваш гаманець цілим.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!